oprogramowanie medyczne

Właściciele i kadra zarządzająca placówkami medycznymi praktycznie każdego dnia podejmuje trudne i jednocześnie niezwykle ważne decyzje. Decyzje te dotyczą zarówno kwestii personalnych podległego zespołu specjalistów, jak i funkcjonowania podmiotu w kontekście całościowym, czy wybranego oddziału lub gabinetu. Wśród ważnych decyzji, z którymi przychodzi im się mierzyć jest również ta, która dotyczy wyboru oprogramowania medycznego.

Wybór oprogramowania medycznego

Oprogramowanie medyczne to oprogramowanie, które w swoim założeniu ma umożliwiać albo rejestrację pacjentów, albo ich obsługę (np. w formie teleporady i/lub uzupełniania kartoteki pacjentów), albo rozliczenia gabinetu, przychodni lub szpitala z NFZ. Na polskim rynku oprogramowania medycznego istnieje wiele programów wartych uwagi, jednocześnie spełniających powyższe przesłanki.

Aby dany program mógł osiągnąć tytuł najlepszego oprogramowania medycznego, powinien przede wszystkim być:

  • niezawodny (musi pracować zawsze, nawet jeżeli jest bardzo obciążony danymi i liczbą użytkowników),
  • przyjazny osobie korzystającej z niego (zarówno po stronie lekarza, rejestratora medycznego, kadry zarządzającej, jak i samego pacjenta, który rejestruje się online),
  • zrozumiały i przejrzysty (aby ograniczyć do minimum czas konieczny na szkolenie oraz bieżącą obsługę),
  • automatyzujący wszelkie procesy możliwe do automatyzacji (np. rozliczenia z NFZ, kontakt z pacjentem, czy weryfikację ubezpieczenia pacjenta w systemie eWUŚ),
  • gwarantujący bezpieczeństwo danych pacjentów (zwłaszcza, iż większość danych przekazywanych lekarzowi i rejestratorowi medycznemu stanowi dane wrażliwe),
  • wyposażony w niezbędną funkcjonalność, dopasowaną do danego podmiotu świadczącego usługi medyczne.

Pod tym względem świadomi decydenci każdego rodzaju placówek medycznych mają ułatwione zadanie. Jeżeli wszystkie wyżej wymienione kwestie są zbieżne z ich poglądami, powinni zdecydować się na oprogramowanie medyczne Aurero.

Aurero – program medyczny nr 1 w Polsce

Aurero to oprogramowanie medyczne stworzone z myślą o każdej placówce medycznej bez wyjątku. To zarówno doskonały program do gabinetu stomatologicznego, jak i niezawodna platforma telemedyczna. Aurero to kompleksowe rozwiązanie informatyczne skierowane do gabinetów każdej specjalizacji, przychodni, klinik i szpitali.

Jego funkcjonalność ułatwia:

  • pracę zarówno kadrze zarządzającej, jak i całemu zespołowi (lekarzom, rejestratorom medycznym, pracownikom działów: księgowego, technicznego, a nawet marketingu) oraz
  • proces umawiania wizyt ze specjalistami i zauważalnie zmniejsza liczbę tzw. pustych rejestracji.

Co więcej, nie wymaga instalacji oprogramowania na dysku. Wystarczy dostęp do Internetu, aby bez przeszkód móc korzystać z Aurero z dowolnego urządzenia i dosłownie z każdego miejsca na świecie. Dużym atutem jest również dostęp do wsparcia technicznego na czacie oraz jasne i przejrzyste instrukcje obsługi w postaci rozbudowanej bazy poradników użytkownika.

Nie bez znaczenia jest także fakt, iż Aurero to oprogramowanie medyczne całkowicie polskie. Zostało opracowane i jest stale rozwijane przez polski zespół doświadczonych programistów oraz lekarzy praktyków, w konsultacji z rejestratorami medycznymi, kadrą zarządzającą, pracownikami działów technicznych, księgowych, marketingu i innych, jak i z pacjentami. W idealny sposób odpowiada potrzebom polskich placówek medycznych każdego typu: od samodzielnych praktyk lekarskich, przez gabinety wielostanowiskowe, przychodnie i kliniki, po szpitale państwowe i prywatne.

Jak zacząć korzystać z oprogramowania medycznego Aurero?

Aby skorzystać z oprogramowania medycznego Aurero wystarczy skontaktować się z jego biurem sprzedaży. Jest to możliwe na kilka sposobów. Oto one:

  • przez formularz kontaktowy na stronie https://aurero.com
  • telefonicznie: +48 22 263 0 263
  • mailowo: kontakt@aurero.com
  • poprzez wizytówkę w Google My Business i w social mediach

Warto również nadmienić, iż twórcy Aurero zachęcają do skorzystania z niezobowiązującego i w pełni bezpłatnego wypróbowania oprogramowania przez okres 14 dni kalendarzowych. To również element, który pozytywnie wyróżnia niniejsze oprogramowanie medyczne na tle innych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here